Hakkımızda

Hakkımızda Merhaba,

Çandarlı Deniz Emlak olarak 30 yıldan uzun bir süredir inşaat sektörü başta olmak üzere ticaretle ilgileniyoruz. Bu alandaki bilgi ve tecrübemizle 10 yıldan uzun bir süredir de Çandarlı’da Emlak Alım-Satım ve Gayrimenkul Danışmanlığı yapıyoruz.

   Çalışmalarımızın büyük kısmını yatırım amaçlı arsa satışı ve konut satışı oluşturmaktadır. Yatırım amaçlı arsa satışları; büyük dönümlü arazi, tarla, zeytinlik ve konut yapımı için uygun ölçülerde parsellenmiş alanlardan oluşmaktadır. Özellikle Çandarlı Mavikent Kooperatifi arsaları, Özlem Yapı Kooperatifi arsaları, Eyko Yapı Kooperatifi arsaları ve Bimeyko Yapı Kooperatifi arsaları konusunda öncelikli olarak çalışmaktayız. Mavikent , Özlem , Eyko ve Bimeyko Sitelerinde ister yatırım ister yazlık yapmak için olsun birçok satılık arsayı portföyümüzde bulundurup en uygun fiyatlarla satmaktayız. Konut satışı ile ilgili de Çandarlı merkezde ve siteler bölgesinde sürekli veya yazlık kullanıma uygun daire, dubleks, tripleks, müstakil ev v.b. konutların satışıyla yakından ilgileniyoruz.

   Amacımız müşterilerimizin en uygun yatırımı yapmalarını temin edip tek seferlik değil, sürekli çalıştığımız müşteri portföyümüzde yer almalarını sağlamaktır. Bu nedenle bizim için önemli olan insanların yaptığı yatırımın karşılığını almasıdır. Müşterilerimizle iletişimimizde en önemli husus dürüstlük, karşılıklı saygı ve güvendir.

 Çandarlı Deniz Emlak

Taşınmaz Ticareti Yetki Belge No: #3501140

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2023 Çandarlı Deniz Emlak. Tüm hakları saklıdır.