Çandarlı MAVİKENT Arsa Kooperatifi Satılık Arsalar

Çandarlı MAVİKENT Arsa Kooperatifi Satılık ArsalarÇANDARLI MAVİKENT ARSALARI

 

Çandarlı Mavikent Arsaları Genel Bilgi

Çandarlı Mavikent Koop. Çandarlı – İzmir yolu üzerinde Çandarlı Mezarlığından önce Çandarlı girişine 1km mesafededir. Çandarlı ‘ya gelenlerin muhakkak yol üstünde gözüne çarpan yolun ikiye böldüğü Ege Mavikent Koop. Çandarlı’nın eski sitelerindendir. Hem yolun üst tarafında hemde yolun alt tarafında yerleşim bulunmaktadır. Mavikent, Çandarlı ‘nın gelişim güzergahı üzerinde bulunduğu için değerli bir bölgedir. Mavikent Koop. parsellerinin neredeyse hepsinin elektrik, su, kanalizasyon ve diğer altyapıları bulunmakta olup faal durumdadır.Ege Mavikent ‘te herhangi bir zorunlu inşaat planı da yoktur, yani istediğiniz yerde kendi çizdireceğiniz inşaat planını kendi arsanızda uygulayabilirsiniz. Mavikent ‘teki arsalar konut imarlı olup 2,5kat dublex yazlık yapılabilir ancak bazı arsalarda eğimden kaynaklı kot farkı nedeniyle 3,5kat triblex yazlık yapılabilme avantajı vardır.

Çandarlı Mavikent Arsaları Çevresi

Mavikent Koop. ana yolun böldüğü iki kısımda incelenebilir. Mavikent ‘te yolun üstü denilen İzmir istikametinden gelirken sağda, rüzgar güllerinin bulunduğu kısım ilk yazlıkların yapıldığı kısımdır.Yolun altı ise diğer taraf yani deniz tarafıdır.Bu arsaların birkaçı hariç tamamı sorunsuzdur ve her parselin önünde elektrik, su hattı hazırdır. Çandarlı Mavikent Koop. ‘den ev yapmadan da arsanıza elektrik ve su hattı alabilirsiniz.Bu sayede bahçe yada çiftlik olarakta arsanızı kullanabilirsiniz .Mavikent ‘in denize yakın olan kısımlarında bir kaç adada Doğal Sit bulunmaktadır.Bu sit alanı tüm adalarda olmadığı gibi olan bir kaç adanında tüm parsellerini kapsamamaktadır. Mavikent ‘teki bu sitli arsalar normal arsalara göre yarı fiyatına hatta biraz daha altına satılmaktadır.Ancak bu sitli arsalarda görülebildiği gibi daha önceden ve hali hazırda yapılan prefabrik ve çelik konstrüksiyon yazlıklar mevcuttur ve yapımında herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Çandarlı Mavikent Arsa Fiyatları

Mavikent Arsaları 120’nin üzerinde ada ve her adada onlarca parselle 2500’ün üzerinde konut alanına sahiptir.Çandarlı Ege Mavikent Arsa Koop. de parsel fiyatları her sene yükselmekte olup hem İzmir yolu üzerinde Çandarlı ‘ya yakın bir yazlık isteyenlere hemde kısa vade de iyi kar getirdiği için yatırımcılara çok büyük olanaklar sağlamaktadır.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2004 Çandarlı Deniz Emlak. Tüm hakları saklıdır.