Çandarlı ÖZLEM Arsa Kooperatifi Satılık Arsalar

Çandarlı ÖZLEM Arsa Kooperatifi Satılık ArsalarÇANDARLI ÖZLEM ARSALARI

 

Çandarlı Özlem Arsaları Genel Bilgi

Çandarlı Özlem Arsa ve Yapı Kooperatifi Çandarlı ‘nın en eski sitelerinden biridir.Eski Adıyla TBMM Meclis Koop. çok günümüzde Özlem Arsa Koop. olarak anılmaktadır.Özlem Koop. tamamına elektrik, su, kanalizasyon ve diğer altyapılar yapılmış olup yarım parsellerin olduğu bölgede uzun süredir kullanılmadığı için kullanılmaz hale gelmiş durumdadır ve yeniden yapılması gerekmektedir. Tam parsellerin bulunduğu diğer parsellerin neredeyse hepsinin elektrik, su, kanalizasyon ve diğer altyapıları bulunmakta olup faal durumdadır.Özlem Koop.nin herhangi bir zorunlu inşaat planı da yoktur, yani istediğiniz yerde kendi çizdireceğiniz inşaat planını kendi arsanızda uygulayabilirsiniz.Özlem deki arsalar konut imarlı olup 2,5kat dublex yazlık yapılabilir ancak bazı arsalarda eğimden kaynaklı kot farkı nedeniyle 3,5kat triblex yazlık yapılabilme avantajı vardır.

Çandarlı Özlem Arsaları Çevresi

Özlem Koop.’deki arsaları denizden itibaren ilk tepe daha sonra çukur bölge ve ikinci büyük tepe olmak üzere üç bölgede ele almak gerekir.Özlem Koop.’nin denizden ilk tepenin ön cephesi komple Çandarlı ve denizi görmekte olup buradaki arsaların fiyatı nispeten yüksektir.Özlem ‘deki ilk tepenin arka sırtı ve çukur bölge denizi görmediği için en ön cepheye göre fiyatları daha uygundur.Özlem Koop. ikinci tepesindeki arsalar denizi ve Çandarlı’yı görmektedir ama merkezden uzağa düştüğü için bunlarda ortalama fiyatlardadır. Ayrıca yarım parsel diye nitelenen ikinci tepenin en üstündeki arsalar ise iki ortak tapudan oluşup her hisse ayrı kişiye aittir.Özlem Arsa Kooparatifi Çandarlı yakınında bulunan iki büyük arsa stokundan biridir.Özlem ‘in Çandarlı ‘ya mesafesi 2km civarındadır.Bu bölgeden rahatlıkla yürüyerek yada ana yoldan dolmuşla Çandarlı ‘ya ulaşılabilir.

Çandarlı Özlem Arsa Fiyatları

Özlem Arsa Kooparatifi 120’nin üzerinde ada ve her adada onlarca parselle 3000’in üzerinde konut alanına sahiptir. Çandarlı Özlem Arsa Koop. de parsel fiyatları her sene yükselmekte olup hem güzel manzaralı Çandarlı ‘ya yakın bir yazlık isteyenlere hemde kısa vade de iyi kar getirdiği için yatırımcılara çok büyük olanaklar sağlamaktadır.

 

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2023 Çandarlı Deniz Emlak. Tüm hakları saklıdır.